96 "> ​
enİngilizce
1% 2007 yılında Yurttaş Mühendislik Ltd. Şti kuruldu.
3% 2007 yılında ilk Trimbox üretildi.
5% 2008 yılında Trimbox markası tescillendi.
7% 2009 yılında Trimbox’ın ilk üretim patenti alındı.
9% 2010 yılında Ovaakça’daki merkez binasına taşınarak seri üretime geçildi.
11% 2012 yılında 6 şirketi ile Yurttaş Holding A.Ş kuruldu.
13% 2012 yılında Yerli malı belgesi alındı. Bu belge ile Trimbox %95 yerlilik oranı ile Orta yüksek teknoloji sınıfında yerli bir ürün olduğunu tescilledi.
15% 2012 yılında 2. Patentini aldı.
17% 2013 yılında Trimbox markasını Dünya’nın %60’ına tekabül eden 43 ülkede tescilledi.
19% 2013 yılında Ulusal TV Reklamı ve PR çalışması başladı.
21% 2014 yılında ODTÜ’de test edilerek onay alındı.
23% 2014 yılında BDS-0001-1 referans numarasıyla Türkiye’nin ilk TSE belgeli icadı ünvanı alındı.
25% 2014 yılında ilk kez verilen Bursa’nın Mucidi ödülü alındı.
27% 2014 yılında BTSO ile üyelerine özel indirim protokolü imzalandı.
29% 2015 yılında 100 Bininci ürün Bursa Valiliği’ne hediye edildi.
31% 2015 yılında 3. Patenti olan GNDSeries incelemeli patent başvurusu yapıldı.
33% 2016 yılında GNDSeries seri üretimi başladı.
36% 2017 yılında Aşırı gerilim sönümleyicilerin "Elektrik iç tesisleri proje yönetmeliği"nde zorunlu olmasına bağlı olarak elektrik projelerinde kullanımı artmaya başladı.
40% 2017 yılında Birlikte kalkınma projesi başladı

Trimbox, elektrifikasyon alanında 2007 yılında ilk ve tek topraklamaya ihtiyaç duymayan AG Aşırı Gerilim Sönümleyici üreterek sektöre giren ve devamında uluslararası geçerliliğe sahip bir marka vizyonuna sahip altyapısı ile "Elektriğin bulunduğu her yerde" olma misyonunu gerçekleştirmek için çalışan bir topluluktur.
Trimbox, aşırı gerilim sönümleyicinin jenerik ismi olma iddiası ile ortaya çıkmıştır. (Darbe koruyucu - voltaj stabilizatörü). Patentli özel tasarımı sayesinde elektrik şebekelerinde sıkça yaşanmakta olan aşırı gerilimleri 10 nanosaniyelik inanılmaz tepki hızı ile engelleyerek, evinizde, iş yerinizde, fabrikanızda kısacası elektriğin olduğu her yerde elektrik-elektronik cihazlarınızı korur ve buna bağlı yangın riskini engeller. Trimbox, işlevini yerine getirirken sigortanızı attırmaz ve çalışmalarınızı kesintiye uğratmaz. Eğer aşırı gerilim Trimbox' ın karşılayamayacağı boyutlara ulaşırsa, (Örnek: trafo patlaması, yıldırım vb.) Trimbox şebeke elektriğini keserek cihazların zarar görmesini engeller.
Trimbox, kısaca elektrik şebekelerinde sıkça yaşanan aşırı gerilim oluşumunu engelleyerek, iş yerlerinde, fabrikalarda ve evlerde elektronik kartların ve cihazların hasarlarını sona erdiren bir aşırı gerilim sönümleyicidir. (Aşırı gerilim koruyucu - AG darbe koruyucu)
Trimbox, elektrik enerjisinin aşırı gerilim durumlarında şebeke ve cihazlarda oluşturacağı hasarı önlemek için tasarlanmış bir aşırı gerilim sönümleyicidir. (Darbe koruyucu- Aşırı gerilim koruyucu)
Trimbox, voltaj problemlerine karşı aşağıdaki sorunlarda çözüm sağlar.
• Yüksek voltajın şebeke üzerinden tesisatınıza ulaşarak cihazlarınıza hasar vermesi
• Elektrik kurumu tarafından şebekeye yanlışlıkla faz-nötr yerine faz-faz verilmesi
• Toprak hattına faz teması
• Nötr kopması
• Yüksek voltajın herhangi bir cihaza zarar vererek kısa devre oluşturması neticesinde oluşabilecek elektrik kontağı yangını gibi risklerde kesin çözüm sağlar.
YÜKSEK VOLTAJ KAYNAKLI Problemlere KESİN ÇÖZÜM TRIMBOX yıldırım, trafo patlaması, elektrikli git / gelleri, işletmeden kaynaklı oluşan voltaj darbelerinin elektronik kartlarda yol açtığı hasarları engeller.
ELEKTRİK KONTAĞI NEDENİYLE OLUŞABİLECEK yangınları Engeller Ev ve işyerinizin tesisatını voltaj darbelerinden koruyarak, ark oluşumlarını Engeller.
GÜÇ siniri YOKTUR İster 1 amper çeken Bir Cihazı, ister 1000 amper çeken işyerinizi TRIMBOX ile koruyabilirsiniz.
Montajı KOLAYDIR TRIMBOX standart sigorta panolarına Uygun yapıdadır. Sigortanıza Paralel olarak bağlanır. Birkaç dakika içinde monte edilebilir. Panonuzda bulunan kaçak akım rölesi, kontaktör, şalter gibi ekipmanlarınızla sorunsuz çalışır.
Tek Kullanımlık DEĞİLDİR TRIMBOX Binlerce ani voltaj darbesini yok eder. Üstelik bu korumayı yaparken akım koruma sigortasını attırmaz. Çalışmalarınızı kesintiye uğramadan devam ettirir. Trafo patlaması veya yıldırım gibi çok yüksek ve devamlı voltaj oluşması durumunda ise akım koruma sigortasını attırarak, tesisatınızı ve cihazlarınızı korur.
BAKIM GEREKTİRMEZ TRIMBOX periyodik Bakım gerektirmez. İşletme maliyeti yoktur. Montajı yapıldıktan sonra herhangi bir test, kalibrasyon veya periyodik bakıma gerek duymaz.
GÜÇ TÜKETİMİ YOKTUR TRIMBOX'ın enerji Tüketimi yoktur. Elektrik faturaları için ek bir bedel yansıtmaz.
GENİŞ KULLANIM ALANI Fabrikalar, ofisler, konutlar, alışveriş merkezleri, OTELLER, hastaneler, okullar, bankalar, atmler, kamu kurumları, baz istasyonları, askeri Birlikler ... kısacası Elektriğin Kullanıldığı heryer.